Jsme partnery manažerů a majitelů firem

Koučujeme je a pomáháme jim aby jejich firmy prosperovaly.

Služby a řešení pro vrcholový management

Naší úlohou je poskytovat vám, manažerům a majitelům firem, podporu a partnerství, díky němuž budete zvládat svou roli lépe. Máme zkušenosti s mnoha situacemi, které mohou vás osobně nebo váš manažerský tým zatěžovat, a víme, jak je efektivně řešit.

V každé situaci umíme přispět k dílu.

Manažer týmu

Petr Joukl

manažerský kouč, byznys konzultant a rozvojový expert

Zkušený veterán byznysu, profesionální manažer, odborník na rozvoj a řízení kompetencí. Sparing partner podnikavých mužů a žen i věčný inspirátor svého týmu.

Když potřebujete manažerský byznys koučink

Manažerský byznys koučink postavený na silné a zkušené osobnosti kouče je vrcholným nástrojem podnikatelského rozvoje. Je to vysoce funkční způsob, jak posilovat osobnost manažera a účinně hledat a nacházet řešení problémů, které jej brzdí a omezují.

Pro rozvoj leadershipu a dalších kompetencí

Chcete posílit své manažerské kompetence a být lepším lídrem? V rámci byznys koučinku zvládnete nové manažerské disciplíny, získáte jiný způsob vidění problémů a budete díky tomu s nimi schopen lépe pracovat a vědomě a efektivně je řešit.

Pro úspěšné realizování změn ve firmě

Stojíte už delší dobu před potřebnou změnou či inovací ve firmě a veškeré pokusy o její realizaci zatím selhaly? Díky zkušenému partnerovi, který vás změnou provede, získáte větší sebedůvěru, váš tým změnu lépe akceptuje a proces samotné změny bude tak šetrný a konečně úspěšný.

Pro vyřešení konkrétní situace a správné rozhodnutí

Hledáte řešení konkrétní podnikatelské situace? Záležitosti týkající se vedení lidí, způsobu řešení tenze v týmu, vztahů mezi spolumajiteli? Byznys kouč vám pomůže udělat rychlé a kvalitní rozhodnutí. Klíčovou roli hraje jeho vnější pohled na věc a životní i podnikatelská zkušenost.

Když potřebujete rozvíjet svůj manažerský tým

Pro každého majitele či ředitele firmy je vrcholový management a zejména jeho kvalita absolutní alfou a omegou úspěchu firmy. Zde bez jakékoliv nadsázky vše stojí na lidech.

My umíme odhalit jejich vlastnosti a schopnosti, analyzovat profesionální perspektivu a také je promyšlenými rozvojovými programy posilovat a pracovat na nich. A pokud vám vhodný manažer do týmu chybí, máme chytré nástroje a bohaté zkušenosti, umožňující nám vybrat toho nejlepšího.

Manažerský audit kompetencí a potenciálu

Potřebujete získat detailní informace o schopnostech a potenciálu svého manažerského týmu? Tento individuální nebo skupinový proces analýzy, vám ukáže, jak funguje manažerský tým, na kterých z manažerů v budoucnu stavět, do koho se vyplatí investovat a kdo a jakým způsobem zvládne změny ve firmě.

Individuální rozvojové programy

Chcete zlepšit schopnosti a dovednosti klíčových lidí ve firmě? Místo věčně opakovaných školení připravíme individuální plán rozvoje, který umožní naplno využít kapacity pracovníka a zároveň pomůže firmě. Získáte tak kvalitnější manažery i lídry a vyšší týmovou souhru.

Manažerský recruitment a onboarding

Schází vám v týmu vhodný manažer? Umíme jej na pracovním trhu vyhledat, oslovit, ověřit jeho znalosti i schopnosti a pomůžeme vám jej úspěšně zapojit do firemního týmu. Zjistíme, zda je schopen vysokého výkonu a bude pro vaši firmu přínosem a navíc se můžete dovědět, jak jej nejlépe motivovat.

Když chcete získat pohled experta na manažerské téma

Pokud vás trápí konkrétní téma a nemáte ještě odvahu na řešení formou dlouhodobé spolupráce, není lepší volby než konzultace. Jednorázová či opakovaná vysoce odborná pomoc, názor a zhodnocení toho, s čím se potýkáte ve své manažerské praxi.

021-brainstorming-1

Odborné manažerské konzultace

Snadná a efektivní cesta, jak vidět to, co ve firmě děláte, z vnější perspektivy. A také inspirace k novým aktivitám postavená na zkušenosti, odbornosti a nejlepších best practices z oboru.

Vstup do světa profesionálních řešení v managementu a leadershipu. Bez rizika, bez závazku, ale s vhledem a vysokou odborností.

Příklady témat, s nimiž máme praktické zkušenosti:

 • chybí týmová soudržnost
 • je před námi změna či výzva, jak se k ní postavit
 • jak se postavit k obchodnímu či strategickému dilematu
 • jak ustát rozvoj a růst firmy
 • jak předat rodinnou firmu další generaci
 • jak zlepšit interní komunikaci a tím i soudržnost a výkon celé firmy
 • jak řešit problémovou situaci se společníky či spolumajiteli
 • jak řídit a motivovat svůj tým
 • jak mohu nejlépe obstát v nové roli a na co si mám dát pozor

Referenční manažerský projekt

Příběh úspěšné změny společnosti Ewopharma

O klientovi a jeho situaci

Společnost Ewopharma, založená v roce 1959, má za sebou desítky let zkušeností v oblasti farmaceutického průmyslu, a proto dokáže farmaceutickým společnostem zajistit úspěšný vstup na trhy ve střední a východní Evropě a Švýcarsku. Kvůli přirozeně silné pozici mezi zákazníky však její obchodní tým neměl dostatečný výkon, nebyl kvalitně řízený a ani si nestanovoval obchodní cíle. Klima ve firmě svádělo spíše k pasivnímu způsobu prodeje, což se ale začalo projevovat v obchodních výsledcích. Bylo jasné, že je potřeba uskutečnit přerod na firmu řízenou výkonem a cíli.

"Naše společnost prochází v posledních měsících zásadní proměnou. Nezávislý pohled byznys kouče a jeho spolupracovníků z Business Touch nám pomáhá směrovat úsilí k efektivnější spolupráci a zlepšení výkonu celé firmy"

Jan Krejčí,

Country Manager Ewopharma

Jádro našeho řešení

 • rozvoj týmů
 • změny vnitřních procesů firmy
 • nastavování prvky firemní kultury
 • interní a externí firemní komunikace firmy

Komentáře a rady pro úspěšné řízení firem

9 triků, které z vás udělají mistra prezentací

Prezentace před početným publikem patří do výbavy každého manažera, obchodníka a marketéra zvlášť. I ostřílení profíci, kteří v osobním kontaktu srší sebedůvěrou, se při pohledu na stohlavý dav před nimi často pěkně orosí. Pojďme se podívat na několik triků, které...

Číst článek »

Má cenu řešit hodnoty?

Je takový čas. Práce se na nás hrne. Obchodních příležitostí je dost. Mohli bychom toho zvládnout více, mohli bychom růst. Ale: Nemáme dostatek lidí a nové se nedaří získat, hledáme, ale na naše výzvy, inzeráty, není dostatečná odezva, naše nejschopnější...

Číst článek »

Zevnitř nebo zvenku?

Svět se mění. Majitelé a manažeři si uvědomují, že je potřeba dělat věci jinak. Takovou situaci všichni známe. Dosud jsme si vždycky pomohli sami, teď ale nevíme, co s tím, jak na to. Vlastně to ve firmě nikdo neumí. Chce to...

Číst článek »

Výběr našich klientů v oblasti managementu

Chcete s námi začít další projekt? Dejte nám to vědět!

Nezávazně si promluvme o tom, jak vám můžeme pomoci v oblasti managementu a řízení firem a co od externího strategického a rozvojového partnera očekáváte.

Business Touch, s.r.o.

Starodejvická 6
Praha 6
160 00