Jsme partnery personalistů a HR manažerů

Rozvíjíme jejich schopnosti a tvoříme pro ně které zlepšují a zkvalitňují jejich práci.

Služby a řešení v oblasti rozvoje personalistiky

Rozumíme personalistice ve firmách a jsme připraveni vám s ní pomoci. Nezáleží na tom, zda máte svůj HR tým, nebo personalistiku řeší na půl úvazku někdo ze mzdového oddělení.

V každé situaci umíme přispět k dílu.

Manažerka týmu

Michaela Rajniaková

expertka v oblasti lidských zdrojů, psycholožka

HR manažerka s letitou praxí, HR konzultantka a diplomovaná psycholožka

Když s personalistikou potřebujete konkrétně pomoci

Pokud vám chybí čas,  dodáme hotová řešení k ulehčení vaší práce. Máme připravené HR procesy s veškerou dokumentací, kterou vyladíme na míru vašim potřebám. Stejně jako připravíme a zavedeme do HR praxe nástroje pro zjišťování dovedností a znalostí vašich lidí

Zjišťování odbornosti a schopností pracovníků

Chcete získat objektivní informaci o tom, jak dobrý je váš pracovník, jak zvládne zapadnout do týmu a jakou má perspektivu? Vyvinuli jsme metodiku odborných i osobnostních testů, které to dovedou odhalit. Ve spolupráci s psychology dodáváme jasné a ucelené informace.

HR metodiky, procesy, nástroje a dokumentace

Chcete dramaticky zvýšit profesionalitu fungování vašeho HR? Dodáme a vyladíme na míru připravené a funkční HR procesy a metodiku pro nábor, výběr, adaptační období i systematický rozvoj Vašich lidí. Máme pro vás k dispozici kompletní a okamžitě použitelnou personalistickou dokumentaci, která ušetří spousty času.

Profesionální nábor a výběr pracovníků

Chcete získávat nové pracovníky odborně a přitom se nespálit? Jsme dlouhodobými partnery HR manažerů při náboru i výběru, dodávám jim nástroje k vyhodnocování kandidátů. Také je i sami testujeme a vedeme s nimi jménem klientů pohovory, včetně sofistikovaných řešení formou Assessment center.

Budování HR týmu

Chytrými rozvojovými programy umíme posílit schopnosti lidí, kteří se u vás personalistice věnují. Protože zkrátka je třeba pracovat s profesionály. Pokud vám takoví chybí, umíme je najít a otestovat, zda oboru rozumí, mají zkušenosti a budou tedy vaší firmě posilou.

Ověření odbornosti

Chcete získat objektivní informaci o tom, jak kvalitní je váš personalista, jak zvládne zapadnout do týmu a jakou má perspektivu? Vyvinuli jsme metodiku odborného i osobnostního testování, které to dovede odhalit a jasně popsat.

Rozvojové programy

Jste si jistí, že máte v týmu správného člověka, jen je třeba posílit jeho odbornost nebo mu pomoci s růstem ve firmě? Připravíme speciální rozvojový program přesně na míru jeho HR pracovníka a vybavíme ho metodikou i nástroji.

Nábor a výběr

Schází vám HR specialista či manažer? Umíme jej místo vás na pracovním trhu vyhledat, oslovit, ověřit jeho znalosti i schopnosti a osobnostní profil a pomůžeme vám jej úspěšně zapojit do firemního týmu jako výkonnou posilu.

Když chcete získat expertní pohled na své HR aktivity

Pokud vás trápí konkrétní HR téma a nemáte ještě odvahu na větší řešení formou dlouhodobé spolupráce, není lepší volby než HR konzultace. Jednorázová či opakovaná vysoce odborná pomoc, názor a zhodnocení toho, s čím se potýkáte.

021-brainstorming-1

Odborné HR konzultace

Snadná a efektivní cesta, jak vidět to, co v HR děláte, z vnější perspektivy. A inspirace k novým aktivitám postavená na zkušenosti, odbornosti a nejlepších best practices z oboru.

Vstup do světa profesionálních řešení v HR. Bez rizika, bez závazku, ale s vhledem a vysokou odborností.

Příklady témat, s nimiž máme praktické zkušenosti

 • výběr manažerů a specialistů  a na co si dát pozor
 • co lze zjistit psychodiagnostikou, výkonnostními testy a rozhovory
 • jak identifikovat a plánovat vzdělání 
 • co může firmě přinést marketing v oblasti lidských zdrojů a náboru
 • příprava a vedení Assessment / Development Center
 • jak zlepšit interní komunikaci a tím i soudržnost a výkon celé firmy
 • jak vytvářet kvalitní obsah pro firemní časopis či newsletter

Referenční HR projekt

Projekt z praxe: Příběh úspěšného zlepšení HR  Glogster a.s.

O klientovi a jeho situaci

Společnost Glogster  a. s. si podmaňuje svět  s pomocí mutlimediálních blogů, my jim říkáme Glogy. Produkty jsou glogster.com určený k sebeprezentaci a edu.glogster.com, zbraň hromadného učení oficiálně používaná k výuce na školách milióny učitelů a studentů po celém světě. S pomocí glogů, ukazujeme směr a moderní přístupy ke vzdělávání, boříme mýty. Máme sídlo v Praze v paláci Lucerna a pobočku v Bostonu.

"Spolupráce pro nás byla velmi přínosná a zejména vnější pohled nám umožnil vnímat řadu detailů způsobem, který by nám, uvnitř firmy, nepřišel na mysl. Spolupráci můžeme rádi doporučit i dalším firmám."

Filip Hlinka

Development Director, Glogster/WDF

Jádro našeho řešení

 • úprava struktury produktových týmů
 • konzistentní, funkční a moderní branding
 • kvalitní nástroje pro podporu obchodu
 • interní komunikace firmy

Komentáře a rady pro personalistiku

JAK ZKROTIT BOUŘI V TÝMU (3. díl)

Většina účastníků našich workshopů přiznává, že se jejich týmy nacházejí na rozhraní fází bouření a normování. Pro každého manažera to je náročné období, které vyžaduje jeho plné nasazení. Zároveň je poměrně neefektivní, protože se příliš mnoho energie pracovníků upíná směrem...

Číst článek »

JAK BUDOVAT MAXIMÁLNĚ VÝKONNÝ TÝM (4. díl)

Typickým projevem nefungujícího týmu může být nízká aktivita lidí, jejich neochota sdílet zkušenosti a spolupracovat na plnění úkolů. Problémem je především nefungující komunikace a skryté i otevřené konflikty. Místo toho, aby lidé společně čelili problémům, ztrácejí energii v boji s...

Číst článek »

Chcete s námi začít další projekt? Dejte nám to vědět!

Nezávazně si promluvme o tom, jak vám můžeme pomoci v oblasti personalistiky a co od externího strategického a rozvojového partnera očekáváte.

Business Touch, s.r.o.

Starodejvická 6
Praha 6
160 00