Marketingové předsevzetí: Přestat lhát

Měli bychom si dávat nějaká novoroční předsevzetí. Je dobré si vymínit, že se v něčem konkrétním zlepším. Takže za marketingová a "kreativní" oddělení mnoha firem a agentur bych doporučil toto: V ROCE 2012 PŘESTAŇTE LHÁT.

Článek v sekci: Management a strategie

Měli bychom si dávat nějaká novoroční předsevzetí. Je dobré si vymínit, že se v něčem konkrétním zlepším. Takže za marketingová a “kreativní” oddělení mnoha firem a agentur bych doporučil toto:

V roce 2012 přestanete lhát

Ano, reklama a marketing prostě někdy lže. Někdy je pro reklamní tvůrce a nad nimi sedící marketingové stratégy jednodušší si prostě něco vymyslet, zákazníkovi a spotřebiteli něco nabulíkovat, než se snažit a dodržovat prosté pravidlo, že lhát se nemá. Jenže ono je to tak strašně lákavé, že?

(http://www.fitdieta.cz/)

Myslí si to určitě i paní “Zdeňka Ulmanová, 56 let“. Přemýšlel jsem, že bych paní “Zdeňku” požádal, zda by se k něčemu nevyjádřila i na Business Touch. Přeci jen, je to zkušená žena, navíc už nemá problémy s přibíráním. No a tak jsem se podíval, jestli bych na paní “Zdeňku Ulmanovou, 56 let” nenašel kontakt. Divili byste se, ale našel!

Paní “Zdeňka Ulmannová, 56 let” je totiž ve skutečnosti “Middle Aged Woman Smiling At Camera“. Takže se vám vyjádří úplně k čemukoliv budete potřebovat, pokud si zhruba za 50 korun koupíte její fotografii ve fotobance.

(http://www.123rf.com/photo_4547644_portrait-of-middle-aged-woman-smiling-at-camera.html)

PS: Možná, že jsem měl radši vsadit na paní Terezu Simonovou, 34 let. Ta se totiž dokázala vyrovnat nejen s nadváhou, ale i se svou závislostí na kokainu:

(http://narcononrehab.com/cocaine-overdose.html)