Seminář “Motivace jednotlivce a  týmu”

Co dnes lidi pohání k vyššímu výkonu? Jak ovlivnit nadšení, chuť do práce, do změn? A co dělat ve chvíli, kdy nemám sílu pokračovat? Pojďte se setkat s dalšími manažery, kteří mají stejné otázky, a společně získejte řadu nápadů, jak motivovat pracovní kolektiv na našem úspěšném semináři “Motivace jednotlivce, týmu i sebe sama”.

Článek v sekci: Lidské zdroje, Semináře

Našimi klienty jsou podnikatelé a manažeři středních firem. A každý z nich může potvrdit, že starobylá metoda cukru a biče na zaměstnance už dávno nefunguje. A jak si poradit v situaci, kdy požadavky na platy zaměstnanců rostou, ale jejich výkonnost už nikoliv? S jakými kartami můžeme hrát, pokud chceme zvýšit ochotu pracovního kolektivu k výkonu, ke změnám a jeho nadšení do práce? Tyto otázky jsou dnes naprosto klíčové a na našem workshopu na ně odpovíme.

Konkrétní rady a postupy

Náš seminář “Motivace jednotlivce, týmu i sebe sama” se divá na principy motivace z psychologického, manažerského i praktického pohledu. V každé z jeho třech částí (motivace pracovníka, motivace týmu, motivace sebe sama) ukazuje na základních a ověřených principech konkrétní kroky a způsoby, jakými motivaci vyvolávat a jak s ní pracovat.

Nesmírně důležité jsou však konkrétní postupy, které vám přesně podle typu zaměstnance, situace a účelu umožní použití ty nejefektivnější motivační nástroje. To vše s jediným cílem: Aby váš tým skvěle šlapal.

Motivace sebe sama a její rizika

Podstatnou součástí semináře je otázka, jak motivovat sebe sama ve chvílích, kdy nemáme sílu pokračovat. A vedle toho samozřejmě také to, jak to s motivací nepřehnat, aby výsledkem nebylo spíše vyčerpání a nebo dokonce vyhoření. Proto budete mít příležitost si ověřit, jak daleko jste sami od skutečného vyhoření a jakými cestami se mu bránit.

Inspirativní diskuze

Skvělou a neoddělitelnou součástí našich seminářů a workshopů jsou momenty, kdy jednotliví účastníci diskutují a sdílejí své zkušenosti. Přidejte se k nim a načerpejte inspiraci z jejich přístupu k otázkám motivace pracovníků i sebe sama, ověřených cest i upřímně přiznaných selhání. Fascinující rozličnost oborů našich manažerů a majitelů umožňuje sledovat různá východiska, ale přitom oceňovat logická řešení konkrétních situací.

Jako už tradičně je pro nás důležité, aby skupina účastníků byla kompaktní a zajímavá, což máme na mysli pokaždé, když skládáme konkrétní workshop. V každé situace je však debata moderována naší odbornicí na motivaci, jež pomáhá konkrétní témata rámovat doporučovanými postupy a prověřenými metodami jejich řešení.

Průvodkyně seminářem

Intenzivním celodenním seminářem “Motivace jednotlivce, týmu i sebe sama” pro maximálně 8 účastníků provádí naše kolegyně, zkušená motivační lektorka a koučka Dr. Ing. Markéta Raková, která má mnohaleté zkušenosti s prohlubováním motivace ve větších společnostech i menších firmách.

Semináře a workshopy probíhají pravidelně online i offline napište nebo zavolejte a řekneme vám nejbližší termín.

Email: info@businesstouch.cz
Mobil: 725 279 669