Workshop “Jak dostat z týmu to nejlepší”: Na co se můžete těšit?

Tyto a mnohé další otázky si klade řada manažerů a ředitelů společností. Pojďte se s nimi setkat a společně získat řadu nových nápadů, jak rozvíjet schopnosti týmu, na našem úspěšném workshopu "Jak dostat z týmu to nejlepší".

Článek v sekci: Semináře

Když s našimi klienty řešíme, jak udržet ty nejlepší lidi v jejich týmech a jak do chodu firmy zapojit systém rozvoje schopností zaměstnanců, potvrzujeme si, že jsou to možná ta nejčastější témata, která manažery tíží . Postavit funkční a výkonný tým je jedna věc. Ale jeho udržení a trvalé zlepšování, je věc zcela odlišná. Mnohem složitější.

Konkrétní rady a postupy

Náš workshop “Jak dostat z týmu to nejlepší” prochází postupně všemi fázemi personálního managementu, kde lze úspěšně využít zvyšování kompetencí týmu. Od konkrétních postupů a návodů, jež pomohou vtělit firemní vzdělávání do procesu přijímání nových posil do týmu a umožní s ním počítat ještě před tím, než volnou pozici vůbec vypíšeme. Přes strategický pohled profesionála, v němž se účastníci dozví, jak vůbec uvažovat o zvyšování schopností týmu a které cesty jsou pro každou z kompetencí ty nejvýhodnější. Až po propracované a ověřené způsoby, jimiž je možné udržet nejlepší pracovníky, aniž by bylo třeba je přeplácet a dělat z každého manažera.

Během dvou hodin workshopu získáte ucelenou představu o možnostech promyšleného manažerského vedení zaměstnanců, špičkové týmové práce a dostanete se celou řadu impulsů, jež je možné doslova hned druhý den začít ve vaší firmě zavádět do praxe. Pokud máte zájem o tento workshop, prosím kontaktujte nás

Inspirativní diskuze

Skvělou a neoddělitelnou součástí našich workshopů jsou momenty, kdy jednotliví účastníci diskutují a sdílejí své zkušenosti. Přidejte se k nim a načerpejte inspiraci z jejich přístupu k otázkám personálního managementu, budování a vedení týmů, ověřených cest i upřímně přiznaných selhání. Fascinující rozličnost oborů našich manažerů a majitelů umožňuje sledovat různá východiska, ale přitom oceňovat logická řešení konkrétních situací.

Průvodce workshopem

Workshopem “Jak dostat z týmu to nejlepší” provádí Petr Joukl, odborník každým coulem. Zkušený stratég personálního řízení a firemních vzdělávacích systémů, který svůj život strávil péčí o obchodní i provozní týmy řady společností a korporací. S více než devíti lety zkušeností přímo při rozvoji lidských zdrojů je garantem vysoké profesionality a současně trefným glosátorem s přesahem znalostí do obchodních postupů a strategií.